ENGLISH

MRACK

MRACK

Titreşimi yok eden rack ve platformlar

Magico uzun yıllardır kendi ARGEsi için kullandığı platform ve rack’leri sonunda piyasaya çıkarıyor. Gerek Q ve M seri hoparlörler gerekse POD’ların üretim ve geliştirilmesinde edinilen titreşim kontrolü ve enerji dağıtımı bilgi ve tecrübesi MRACK’te de dışa vuruyor.

3 ve 4 katlı olarak satışa sunulan MRACK’in yapısı dayanıklı ve harika görünümlü, anotlanmış alüminyumdan oluşuyor. Orta raflar cihazınızın özelliğine göre Magico tarafından ayarlanıyor. Rack’lerin altında da tabi ki, Magico MPOD’lar yer alıyor.

Rafların her birinin ağırlığı 36kg ve her biri sıkıştırılmış 5 katmanlı alümünyum, bakır ve esnek yapılı ISODAMP malzemeden oluşturulmuş. Bu yapılarıyla raflar, enerjiyi hem dağıtıp hem ısıya çevirerek cihazlarınızdan uzak tutuyorlar. MRACK’lerin yan dikmeleri de aynı CLD mimariye sahip. Sonuç; daha önce duymadığınız denli iyi çözünürlük, imgeleme ve ses sahnesi.

Rack’ler bakır bir toğraklama çubuğu ile geliyor. Bu sayede hem cihazlarınız hem rack’in kendisinde oluşabilecek küçük gürültüler de giderilmiş oluyor. Topraklama çubuğunu harici toprağa bağlamak da mümkün tabi ki.

3 ve 4 raflı rack’ler üzerindeki 2 ayrı kablo düzenleme sayesinde bir taraftan sinyal kalitesinde iyileşme sağlanırken diğer taraftan IEC konektörlerde oluşabilecek gerginliğin önüne geçilebiliyor.

Ürün gamında 3 ve 4 raflı standlar haricinde amfiler ya da tek başına durması gereken cihazlar için 2 tip titreşim yok edici platorm yer alıyor. Bu platformlarda da rack’lerdeki CLD mimarinin aynısı kullanılıyor ve her bir platformun altında 3 adet MPOD bulunuyor.

Boyutlar

Her bir Raf:  53 (G) x 46 (D) cm  – 36 kg

MRACK 3 Raf

65 (G) x 46 (D) x 81 (Y) cm – 145 kg.

TESF: $32,000

MRACK 4 Raf

65 (G) x 46 (D) x 108 (Y) cm – 182 kg.

TESF: $42,000

MSTAND Vibration Dissipation Platform

53 (G) x 46 (D) x 12 (Y) cm – 40 kg.

TESF: $12,000

MSTAND Vibration Dissipation Platform Plus

56 (G) x 58 (D) x 12 (Y) cm – 44 kg.

TESF: $14,000