ENGLISH

Ayre Acoustics

Ayre Acoustics 1993 yılından bu yana mükemmel kalitede, defalarca ödüller kazanmış ses ve görüntü cihazları üretiyor.

 

Endüstride lider konumu yanı sıra, ses ve görüntü cihazlarındaki yaratıcılık, tasarım ve performans ile yeni standardlar belirleyen firmanın ürün gamında yer alan seriler:

 

 

R Serisi

Bu serideki ürünler firmanın ARGE’sinin ulaştığı en uç teknolojileri yansıtıyor. Tasarımlarında performansın önde tutulduğu bu serideki ürünlerin imalatında mevcut en üst düzeyde materyaller kullanılıyor. Cihazların şaseleri CNC tezgahlarda alüminyum blokların oyulması ile oluşturuluyor. Komple alüminyumun kazandırdığı yüksek soğutma ve sönümleme kapasitesi sayesinde ekstra soğutucu bloklara gerek kalmıyor. Ufak ve narin yapıdaki şaselerin içerisinde dev performans sergileyen cihazlar yer alıyor. 

R serisinde şu anda KX-R model preamp, MX-R model mono güçlendiriciler ve VX-R model stereo güçlendirici yer alıyor.

 

5 Serisi

Colorado’da tasarlanıp üretilen 5 serisinde yer alan ürünler ultra güvenilir olduklarını zaman içerisinde kanıtlamışlardır. Referans kalitedeki bu seri cihazlar üstün müzikaliteleri ile tüm dünyada eleştirmenler tarafından da tercih edilmektedir. 5 seri ürünler de tüm diğer Ayre ürünleri gibi teknik gelişmeler takip edilerek periyodik aralıklarla güncellenmekteler.

 

7 Serisi

Yeni başlayacaklar ya da mevcut sistemlerini güncelleyecekler için 7 serisinden daha uygunu yoktur denebilir. Tüm diğer ürünler gibi tamamen Colorado’da tasarlanıp üretilen 7 seri ürünler tüm dünyadaki müzikseverlerin beğenisini kazanmaktadır. Müzikaliteleri ve sağlam duruşları yanında fiyatları ile de sizi etkileyecekler.

 

9 Serisi

Audio’da bilgisayarın imkanlarından faydalanmayı en baştan destekleyen firmalardan biri, şüphesiz Ayre’dir. Firma, bu alandaki birikim ve teknolojisini iki üründe ortaya koyuyor: QA-9 ve QB-9

QA-9 USB ADC: analog teyp veya LP’lerinizi (hatta ev stüdyo kayıtlarını) dijital ortama aktarmak için ideal bir Analog’dan Dijitale çevirici. Analog girişleri bulunan cihazın USB ve AES/EBU çıkışlarından 24/192 seviyede dijital çıktı alınıyor.

QA-9 USB DAC: asenkron transfer, minimum faz teknolojisi, 16x örnekleme özellikleri ile bu DAC, bilgisayar arşivinizi gerçek anlamda (analog master bant kalitesinde) analoğa çeviriyor.