ENGLISH

DCS

dCS Vivaldi Sistem

dCS Vivaldi Sistem

dCS, dijital ses kayıt ve türetme konusunda pekçok ilke imza atmış bir firma.  16Bit/44.1kHz üzerinde bir çözünürlükten henüz bahsedilmezken  dCS, profesyonel kayıt stüdyoları için 24 Bit 192kHz kayıt yapan cihazlar üretmiştir.

Başlangıcından bugüne dCS ürünleri ile yüksek çözünürlükte kayıtlar yapan Turtle Records firmasının CD ve SACD’lerini arşivinizde bulundurun. Bu kayıtları yine  dCS marka bir kaynakta çaldığınızda master kayıtın gerçek bir kopyasına sahip olduğunuzu hissedeceksiniz.

dCS’in güncel ürün gamında en tepede Vivaldi sistem yer alıyor. En gelişmiş analog ve dijital teknolojilerin kullanıldığı, software yazılımının iki buçuk yıldan daha uzun sürdüğü Vivaldi serisi ürünler ilk dinleyişte aşık olunacak cinsten. Firmanın amiral gemisi konumundaki Vivaldi sistem günümüzün en gelişmiş dijital audio sistemi.

Firmanın ürün gamının başlangıcında yer alan Debussy DAC ve Puccini CD/SACD Çalar da büyüklerinin ayak izinden gidiyor. Puccini CD/SACD çalar tek başına pekçok rakibini gölgede bırakırken, hele bir de Puccini Clock ile eşleştirdiğinizde ortaya çıkan performans dehşete düşürecek kadar farklı. Magico gibi hassasiyeti düşük bir hoparlör sahibiyseniz Puccini’yi sisteminizde deneyin, ayrılmanız imkansız olacaktır. Amplifikatör ve hoparlörlerinizin asıl performanslarını ancak bu denli iyi bir kaynakla anlayabilirsiniz.