ENGLISH

Meitner Audio

Meitner Audio
EMM Labs kalitesine ulaşmak artık daha kolay!.

Meitner Audio, Ed Meitner’in yeni markası. EMM Labs’in yüksek fiyatlı ürünlerine ulaşamayanlar için aynı teknolojilerin uyarlandığı, ancak, daha hesaplı ürünler sunan bir marka.

Meitner Audio kurulduğu yıl içerisinde iki adet ürün tanıttı. Bunlardan biri MA-1 DAC ; tüm girişlerinde 24/192 seviyede dijital sinyal kabul eden MA-1, bu özelliği ile pazardaki ilk ürün oldu.

Tanıtımının hemen ardından gelen bir program güncellemesi ile 24/192 yanında USB girişinde DSD sinyalleri de çözebilme yeteneğine kavuştu. Böylelikle artık SACD’leri de dijital ortama kopyalayıp MA-1 üzerinden dinlemek mümkün.

Meitner Audio’nun piyasaya sunduğu ikinci ürün ise MA-1 ile kaliteli bir CD Transport’un birleşiminden ortaya çıkan CD Çalar/DAC, MA-2.

MA-2 de selefi gibi tüm dijital girişleri üzerinde barındırıyor; SP-DIF, TOSLink, Glass Optic, AES/EBU ve USB. Yine tüm sinyal girişlerinde 24/192 kabiliyeti mevcut. Ayrıca USB üzerinden DSD sinyalleri kabul ediyor.

Mükemmel bir CD Çalar ve hemen tüm diğer dijital kaynaklarınızı (bilgisayar, NAS, DVD, Bluray vb) bağlayıp Meitner kalitesinde dinleyebileceğiniz mükemmel bir ürün!