ENGLISH

SHUNYATA

Shunyata’nın baş tasarımcısı Caelin Gabriel, sinyal izolasyon ve akım iletimi konularında AV endüstrisindeki en yetkili uzmanlardan biri. 

Kolejdeyken fen bilimlerine büyük ilgi duyan Caelin’in başarıları Amerikan ordusunun dikkatini çeker. Ordunun gizli bir bölümünde çalışmak için seçilen ve özel olarak yetiştirilen Caelin, daha sonra Ulusal Güvenlik Örgütü’nün (NSA) askeri bölümünde görev alır. NSA, dünyanın en hızlı bilgisayar ve sinyal çözücü cihazlarını kullanarak bilgi toplayan bir kuruluştur. Kullanılan sistemler öylesine düşük seviyeli sinyalleri yakalamalıdır ki, sinyal gürültü izolasyonu için mevcut yöntemler yetersiz kalmaktadır. Yeni yöntemler geliştirmek ise Caelin ve gurubunun görevidir.

Askeri kariyerin ardından Gabriel, internetin yeni başladığı başlangıç yıllarında DARPA altında bilgi ağı mimarisi üzerine çalışır, yüksek hızda veri iletim cihazlarının (100MB ve 1GB veri iletimi) geliştirilmesinde etkili rol oynar.

Caelin’in etkileyici geçmişi ve bilgi birikimi, high-end endüstrisi için geliştirdiği patentli teknolojilerde de kendini gösteriyor.

Helix örgü cereyan kabloları ve Hydra seri voltaj filtre ve izolatörleri bugüne dek duyduklarımızdan çok farklı işler yapıyor.

Caelin Gabriel’in cereyan ve akışı üzerine düzenlediği “Sık Sorulan Sorular” listesine cevapları okumaya değer. Bugüne dek doğru bildikleriniz yanlış olabilir mi, acaba?