üst düzey SES VE GÖRÜNTÜ
SİSTEMLERİ

1990 yılından bu yana, doğrudan marka temsilcilikleri ve ürün temini ile en iyi ve uyumlu sistem parçalarını bir araya getiriyor ve demo odalarımızda siz değerli müşterilerimizin dinletisine sunuyoruz.

Mesele, tüm harmoniklerle birlikte canlı müzikteki mekansal ve boyutsal bütünlüğü gerçeğe yakın duyabilmek ise, high-end bir müzik sistemi kurmak gerekir.

High-end ile HiFi terimleri arasındaki fark ne diye soracak olursanız; high-end ürünler fabrikasyon değildir, binlerce üretilmezler. Bir ya da bir kaç teknisyenin bir araya getirdikleri parçalardan oluşan, üretim sonrası dinleme testlerine tabi tutulan, belli kriterleri yerine getirmeden satışa sunulmayan ürünlerdir.

High-end müzik sisteminde, örneğin; piyano, bas, davul ve trompetten oluşan bir jazz quartet kaydını dinlediğinizde, sadece net ve ayrışık tınılar duymazsınız, enstrümanlar ve onları çalan müzisyenlerin imgeleri karşınızda adeta canlanır, kayıt ya da konser ortamına ışınlanırsınız.

lotus-banner-viva2

EV SİNEMA SİSTEMLERİ

Yüksek kazançlı çevre hoparlörleri ve büyük çaplı baslar ile sinema sesini evinizin bir odasına taşımak mümkün. Kaleidescape gibi bir high-end film sunucu ile Hollywood'u odanıza taşımak da!

OTOMASYON

Ses, Görüntü

AYDINLATMA VE İKLİMLENDİRME

OTOMASYONU

Çok odalı ses sistemi kurmak kolay ancak kontrol etmesi karmaşık olabilir. Biz, bu sistemlerin bir cep telefonu ya da tabletten kolay ve anlaşılır şekilde kontrol edilebilmesini mümkün kılıyoruz.