Ara
Close this search box.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için devrim niteliğinde akıllı hibrit iletişim çözümü

Tüm iş iletişimlerinizi tek bir yerde birleştiren dönüştürücü araç olan tümleşik iletişimin (UC) zamanı geldi.

Daha iyi bağlantı kurmanıza, verimliliği artırmanıza ve işinizi bir sonraki düzeye taşımanıza yardımcı olacak tek çözüm burada.

İhtiyaçlarınıza göre uyarlayın

 

Basit analog telefonlardan tam özellikli yönetici el cihazlarına kadar tüm ortamlar, bütçeler ve telefon gereksinimleri için kapsamlı bir ürün yelpazesi. İster görüntülü ister sesli konuşmanız gerekiyorsa, işi yapacak telefonları ve cihazları bulun

Faydalar

Uygun maliyetli hibrit platform

IP, dijital ve analog iletişim teknolojilerini destekleyen uygun maliyetli hibrit platformdur. Ekibinizi daha bağlantılı ve daha üretken hale getirmek için yerleşik UC özelliklerine sahip platformu seçin. iPECS eMG100, yatırım getirinizi en üst düzeye çıkaran çeşitli yerleşik çözümler sunar.

 

Basit tek bir kasa

İletişim çözümünüz için birden fazla kasa tipi taşımanın zorluğunu ortadan kaldırın. İster bir dizi kapasite yükseltmesi, ister eksiksiz donanım genişletmesi veya TDM’den IP’ye teknoloji yükseltmesi arıyorsanız, bu tek kasa, seçeneklerinizi basitleştirir.

Büyüme için hazırlanın

Sorunsuz bir şekilde ölçeklenebilir iletişim sistemi ile genişlemeye hazır olun. Sorunsuz ilerleme için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklerle birlikte kapasite eklemek de kolay. Hedeflerinize uyum sağlayan iş iletişimi platformundan yararlanın.

İhtiyaçlarınıza göre uyarlayın

Tüm işletmeler farklıdır. Sizi farklı kılan ne olursa olsun, daha iyi iletişimde olmak ve daha fazlasını sunmak için ihtiyaç duyduğunuz uygulamaları ve entegrasyonları seçin. Uzmanlığınızı karşılamak için paketimizden veya uyumlu üçüncü taraflardan eklentiler seçin.

Sınırsız mobil çalışın

IP üzerinden ses teknolojisini (VoIP) benimseyerek kurumsal mobiliteyi güçlendirebilirsiniz. Akıllı telefonları, bilgisayarları ve tabletleri çok işlevli masa telefonlarına dönüştürün, böylece ofisi de yanınızda taşıyabilirsiniz. Herhangi bir yerde, herhangi bir cihazdan tek numara hizmetiyle profesyonel görünün.

Dağıtımı basitleştirin

Kesintisiz yeni bir sisteme geçiş yapın. BT yöneticileri için ilk kurulum oldukça kolaydır, ayrıca kolay bir yönetim için ayarlar hızla özelleştirilebilir. Cihazlar arasında yer alan kullanıcı dostu arayü, eğitim sürelerini hızlandırır.

Ana Özellikler
  • Yerleşik birleşik iletişim
  • Çoklu çağrı yönetimi
  • Raporlama, izleme ve analiz
  • Her yerde, herhangi bir cihazda tek numara hizmeti
  • Çalışma masası
  • Çoklu site işlevselliği
  • Tesis dışı yönetim ile acil durum özellikleri