DCS | VIVALDI APEX
DCS | INNOVATION
DCS | VIVALDI APEX DAC
DCS | VIVALDI APEX MASTER CLOCK
DCS | VIVALDI APEX UPSAMPLER
Previous slide
Next slide

VIVALDI APEX

En mükemmel dinleme deneyimi için tasarlanan Vivaldi Apex Sistem, dCS’nin ses mühendisliğine tavizsiz yaklaşımının zirvesini temsil ediyor. Özel bir DAC, Upsampler, Clock ve CD/SACD Transport ile, hem teknik olarak kesin hem de müzikal olarak derin bir performans sunuyor.

DAC

Vivaldi sisteminin dijital kalbi, dünyaca ünlü Vivaldi DAC, sesi, şaşırtıcı bir odaklanma ile çözer. Tescilli donanımı ve yazılımı ile derinliği, gerçekçiliği ve duygusuyla eşsiz bir performans sunar.

dCS’nin dijitalden dijitale dönüştürücüsü, herhangi bir kaynaktan müziğe erişerek ve sesi doğal örnekleme hızından yüksek çözünürlüklü DSD, DXD veya PCM’ye dönüştürerek, sistemin merkezi görevi görür ve şaşırtıcı düzeyde ayrıntı ve derinlikle eksiksiz bir dinleme deneyimi sağlar.

dCS’nin stüdyo ve ev sesindeki öncü geliştirmelerine dayanan dCS Grade 1 ana saat, Vivaldi sisteminizin mükemmel bir şekilde senkronize çalışmasını sağlayarak doğal, gerçekçi ve üç boyutlu bir performans sağlayan kesin bir referans sinyali üretir.

Vivaldi Transport, bir TEAC Esoteric VRDS Neo Mekanizmasını tescilli dCS sinyal işleme ile birleştirerek CD’den en fazla düzeyde ayrıntı elde eder ve gümüş disk oynatmada en üst düzeyi sunar.