Constellation Audio - Dinletidekiler

Constellation Audio ARGO

Constellation Audio ARGO Entegere güçlendirici Mükemmel dengeli bir sinyal. ARGO’da kullanılan köprülenmiş dengeli modüler güçlendiriciler,

INSPİRATİON INT1.0

Constellation Audio Inspiration INTEGRATED 1.0, Constellation Audio’nun uygun fiyatlı Inspiration Serisinin en yeni üyesi. Constellation

Degerlerimiz

Constellation Audio’nun özü, herhangi bir kişide veya belirli bir teknolojide değil, bu şirketi kurmamız için bize ilham veren değerlerde yatmaktadır.

Constellation Audio’yu, üst düzey ses alanında, gerek üretici gerek bayi ve en önemlisi de müşteri olarak edindiğimiz onlarca yıllık birleştirilmiş deneyimle geliştirdiğimiz bir dizi değer üzerine kurduk.

Kendimize teknik açıdan neyin işe yarayıp neyin yaramadığını sorduk. Hangi ürünlerin bizi odyofiller olarak heyecanlandırdığını ve hangi ürünlerin bizi hayal kırıklığına uğrattığını ve sinirlendirdiğini sorduk. Ve kendimize, en saygın ve efsanevi markaların bile performansını aşacak ses ürünleri üretme hedefimizi en iyi nasıl gerçekleştirebileceğimizi sorduk.

Bunlar, her yeni ürün tasarımında, ürettiğimiz her üründe, müşterilerimiz ve bayilerimizle olan her etkileşimimizde uyguladığımız değerlerdir.

Gelenek

Pek çok üst düzey ses ürünü (bizimkilerden de bir kaç tanesi) en son teknolojiyi kullanıyor olsa da, ses endüstrisinin zengin geçmişini özümsemeden gerçek bir üst düzey ses ürünü oluşturulamaz. Sesin öncüleri (bunlardan bazıları tasarım “rüya takımımızın” üyeleridir) ürünlerinden gerçeğe yakın, müzikal ses elde etme konusunda zengin bir deneyim geliştirdiler. Constellation Audio ürünleri, audio’nun kurucu atalarının bize öğrettiği dersleri asla unutmadan bu bilgi üzerine kuruludur.

Yaratıcılık

Ses geleneklerini bilmek ne kadar hayatiyse, en son teknolojilere hakim olmak da bir o kadar önemlidir. Bu, dünyaca ünlü mühendisler ve tasarımcılardan oluşan bir “rüya takımı” oluşturmakta ısrar etmemizin ana nedenlerinden biridir. Yeni teknolojiler ortaya çıktığında mühendislerimizi uzmanlık alanlarının dışına çıkarmak yerine, bu teknolojilere zaten hakim olan mühendisler arıyoruz. Ekip yaklaşımımız aynı zamanda bizlerin modası geçmiş kavramlara veya herhangi bir mühendisin evcil hayvan teknolojilerine ve felsefelerine saplanmasını da engeller.

Saflık

Orijinal kaynağa bağlılık, yüksek kaliteli ses kavramının anahtarıdır ve ürün tasarımlarımızda yol gösterici ilke olmaya devam etmektedir. Aslında, Line Stage Gain Module ve Balanced Bridged amplifikatör tasarımımız gibi tescilli tasarım konseptlerimizin çoğu, sinyal yollarını olabildiğince basit, şeffaf ve mükemmel tutmayı hedeflediğimiz tasrımlarımızdan doğdu. Ürünlerimizin herhangi birinin içine bakarsanız, stil, rahatlık ya da maliyet uğruna asla gereksiz karmaşıklık yaratmadığımızı göreceksiniz.

Tasarım

Ürünlerimizin güzel evlerde ve öne çıkan yerlerde sergilendiğini gördüğümüzde her zaman gurur duyuyoruz. Bu nedenle göze hoş gelen ama asla dikkati dağıtmayan endüstriyel tasarımlar yaratmak için saatler harcıyoruz. Tüm ürünlerimizin çizgileri basit ve zarif olup üzerlerinde ticari markamız haline gelmiş ısı emici havalandırma delikleri gibi ufak dokunuşlar bulunur. Tüm şasi bileşenlerimiz dünyanın en iyi, en titiz makine atölyeleri tarafından üretilir ve üretim sürecimiz, bileşenlerin güzel yüzeylerini korumak için özel olarak tasarlanmıştır.

Ustalık

Constellation Audio ürünleri, her şeyi mükemmel hale getirmek için çaba sarf eden son derece deneyimli teknisyenler tarafından elle üretilir. Tüm üretim süreçleri, kalitenin kusursuz olduğundan emin olmak için süreci izleyen mühendislerimizle yakın işbirliği içinde geliştirilmektedir. Her Constellation Audio ürünü, tasarlandığı gibi çalıştığından emin olmak için fabrikada kapsamlı bir şekilde test edilir ve pişirilir, ardından nakliye sırasında bileşenlerimizi mükemmel durumda tutmak için tasarlanmış sağlam kutulara dikkatlice sarılır ve paketlenir.

 

Bağlılık

Constellation Audio bileşenlerinin satın alınmasının yalnızca önemli bir yatırımı değil aynı zamanda şirketimize bir güvenoyu temsil ettiğini biliyoruz. Bu nedenle gelecekte hangi ürünleri üretirsek üretelim, onları her zaman kategorilerinin en iyisi olacak ve en seçici dinleyicilerin bile saygısını kazanacak şekilde tasarlayacağız. Müşterilerimizin yatırımlarını ve sahip olma gururunu her zaman onurlandıracağız.